mr. Alexander Gudde
Functie: Letselschadejurist, NIVRE Register-Expert
Na het voltooien van mijn studie Nederlands Recht aan de Rijksuniversiteit Utrecht ben ik min of meer per toeval in de letselschadebranche terecht gekomen. Ongeveer een jaar heb ik als letselschadebehandelaar gewerkt voor een grote WA-verzekeraar en hier de beginselen van het boeiende letselschadevak geleerd. Omdat het werken voor slachtoffers mij meer aanspreekt dan het werken voor een verzekeraar, maak ik de overstap naar een rechtsbijstandverzekeraar. Hier houd ik mij fulltime bezig met het behartigen van de belangen van slachtoffers in letselschadekwesties en blijkt het werken voor slachtoffers mij daadwerkelijk meer voldoening te geven dan het werken voor een verzekeraar.
Wat ik echter mis is frequent persoonlijk contact met de cliënt ‘aan de keukentafel’.
Om die reden heb ik na anderhalf jaar de overstap gemaakt naar een letselschade-expertisebureau waar ik al snel volledig zelfstandig kan werken op de door mij gewenste manier. Ik heb bij dit bureau bijna tien jaar als letselschade-expert uitsluitend voor letselschadeslachtoffers gewerkt.
Per 1 juli 2007 heb ik mij als zelfstandig ondernemer aangesloten bij LetselSchade.nl.
Mijn ambitie is mijn reeds opgedane ervaring verder uit te bouwen en de belangen van mijn cliënten optimaal te behartigen. Ik ben aangesloten bij de in de letselschadebranche belangrijke organisaties als NIS en NIVRE.
Inmiddels heb ik al de nodige certificaten en diploma’s behaald en ben ik in het register ingeschreven als Register-Expert Letsel.
Gerelateerde berichten

Nationaal Keurmerk Letselschade: dáárom is het belangrijk

Maaltijdbezorger en verkeersongeval met de e-bike? Dit moet je weten

Maaltijdbezorger en een verkeersongeval? Let op.

Wie betaalt de schadevergoeding van letselschade door PTSS?

Het verplicht dragen van een fietshelm voor kinderen nog niet in zicht

Fatima
Nadat ik ben aangereden ben ik meteen goed geholpen door Jurilex. De communicatie verliep soepel, snel en duidelijk. Nadat alles onderzocht was heb ik mijn geld snel ontvangen en kon de zaak afgesloten worden.

Lenna Omrani
Nadat ik ben aangereden ben ik meteen goed geholpen door Jurilex. De communicatie verliep soepel, snel en duidelijk. Nadat alles onderzocht was heb ik mijn geld snel ontvangen en kon de zaak afgesloten worden.

Gordon Abraham
Dhr Gudde was always available to support us. I felt 100% represented from start (first contact after the accident) through finish (negotiation and pay-out of compensation).

mevrouw Gielen
We hebben Jurilex benaderd om een zaak te behandelen en Jurilex heeft dat prima gedaan .hartelijk bedankt Alexander Gudde .

heer Mennen
Veel aandacht voor mij persoonlijk, chronologische uitleg van het proces en een goede afhandeling van de zaak.

Denise Veen
Mijn zaak is netjes en professioneel afgehandeld. Ik heb goede adviezen gehad en uiteindelijk zijn we tot een juiste afhandeling gekomen. Ik ben erg tevreden!

Erna Brans
We zijn tevreden over de gang van zaken.
Het duurde wel lang, maar dat ligt meer aan de tegenpartij dan aan onze advocaat Mr.A.Gudde.
Vertel uw verhaal aan praktijk Gudde
Via het contactformulier kunt u uw verhaal vertellen. Mijn team en ik zorgen dan dat u zo snel mogelijk weet waar u recht op hebt.
Tijdens kantooruren is dit binnen een uur, buiten kantooruren is dit direct de volgende werkdag.

deze specialisten
0880 112 130
U kunt secretariaat Gudde bereiken van maandag t/m vrijdag tussen 8:30 en 17:30 uur. Buiten deze tijden kunt u eenvoudig gebruik maken van het contactformulier of een bericht via WhatsApp sturen. De eerstvolgende werkdag heeft u een goed advies.